parallax background

Witaj w Tropicana Family

Wspaniałe wakacje z rodziną, które są najlepszą pamiątką na całe życie.

W naszym ośrodku wypoczynkowym czekają na Was przestronne i komfortowe 5-osobowe domki letniskowe oraz mnóstwo atrakcji, które pozwolą spędzić szczęśliwy czas razem, jaki Twoje dzieci zapamiętają na zawsze.

Dzieci będą szczęśliwe, bo czeka na nie milion zabaw i animacji, które przyprawią je o zachwyt. Ty wypoczniesz i zyskasz wolny czas dla siebie, gdy nasi animatorzy zatroszczą się o dzieci. Cicha i spokojna okolica Bobolina z daleka od wielkich kurortów, a zarazem z bliskim dostępem do wielu ciekawych atrakcji w miejscowości Darłowo i Dąbki, wygodne domki letniskowe i wyjątkowe chwile spędzone w naszym ośrodku gwarantują udany i niezapomniany wypoczynek dla całej rodziny.


Z myślą o dzieciach – kreatywnie i bezpiecznie

Ośrodek Tropicana Family odwiedza Myszka Mickey, radośni i kolorowi klauni, iluzjonista i wiele bajkowych postaci. Podczas zabaw dzieci mogą zamienić się w piratów, pomalować twarze, strzelać z łuku i wiele więcej!

Całodniowe animacje prowadzone przez przyjaznych i doświadczonych animatorów, dmuchańce, karaoke, pokazy magika i wiele więcej to przepis na to, że dzieci nie będą się nudzić i wybawią się za wszystkie czasy! Będzie co opowiadać dziadkom po powrocie! 🙂

Teren całego ośrodka jest ogrodzony, strzeżony i zamykany na noc, a wszystkie atrakcje przystosowane do bezpiecznego użytkowania.

Z myślą o rodzicach - Radość odpoczynku

Sami jesteśmy rodzicami i doskonale wiemy, jak trudno czasem znaleźć parę chwil dla siebie. Dlatego w naszym ośrodku Tropicana Family zadbaliśmy o to, by rodzice też mogli odpocząć i przyjemnie spędzić czas. Podczas gdy Twoje dzieci będą pod opieką naszych animatorów, możesz korzystać z atrakcji naszego ośrodka, wypoczywając na leżakach, spędzając czas na grillowaniu czy pieczeniu kiełbasek na ognisku z innymi wczasowiczami.

parallax background

9 rzeczy, które czekają na Ciebie w Tropicana Family.

Których nie znajdziesz nigdzie indziej

Przemiła, życzliwa atmosfera

Nasi goście doceniają to, że w naszym ośrodku panuje wyjątkowa atmosfera. Mamy najlepszych gości na świecie! To świetni sąsiedzi, z którymi można rozmawiać do nocy na tarasie lub przy ognisku, o czym się przekonasz!

Szczęśliwe dzieci

Dzieci będą zachwycone zabawą z rówieśnikami od rana do wieczora (nie będą chciały wracać do domu!).

Śniadanie na świeżym powietrzu

Śniadanie o poranku na tarasie przed domkiem (możesz przygotować rodzinne posiłki na świeżym powietrzu, tak smakują najlepiej!).

6 godzin czasu tylko dla siebie

Jak to możliwe? Nasz całodniowy program animacyjny dla dzieci trwa nawet 6 h, co oznacza, że gdy nasi fantastyczni animatorzy zajmą się Twoimi dziećmi, Ty możesz spokojnie odpoczywać.

Wspólne grillowanie

Wspólne grillowanie, ognisko i pieczenie kiełbasek z innymi wczasowiczami (klimat i atrakcja jak z młodzieńczych lat!). Bez tego nie mogą się odbyć żadne wakacje.

Z kubkiem ulubionej kawy

Zrelaksujesz się, siedząc z kubkiem aromatycznej kawy na huśtawce. To idealne miejsce na spokojny wypoczynek o poranku. Rozsmakuj się w przyjemnościach!

Łap promienie słońca

Odpoczniesz na leżakach, opalając się i łapiąc ciepłe promienie słońca.

Zapomnij o troskach

Zapomnisz o troskach, wypoczniesz, pooddychasz czystym powietrzem (z jodem, który działa uzdrawiająco) i naładujesz akumulatory (też nie będziecie chcieli wracać do domu).

Garść wspomnień

Twoja rodzina wróci do domu z garścią wspaniałych wspomnień na całe życie.

Cudowny czas, który dzieci zapamiętają na zawsze? Wczasy rodzinne w Tropicana Family! Zapraszamy do rezerwacji pobytu w naszym ośrodku! Będzie nam miło Was gościć.